Що таке Кисневий коктейль?

Кисневий коктейль - солодкувата повітряна піна, що складається з бульбашок кисню, пінообразуючої речовини і фітонастоя (лікарських або вітамінних препаратів і смакових добавок, якщо вони необхідні).

Кисневий коктейль - це продукт дієтичного харчування і не є ліками.

Кисневий коктейль здатний підтримувати і відновлювати здоров'я всіх тих, хто живе в містах і проводить значну частину часу в приміщеннях. Його вживання компенсує нестачу кисню або, як кажуть медичні працівники, усуває гіпоксію.

Природа влаштована мудро - в ній є все, що необхідно для здорового та активного життя. Все, що нам потрібно завжди поруч, потрібно тільки це помітити і оцінити. Нас буквально оточує чиста енергія - енергія цілющого КИСНЮ!

Безліч цілющих властивостей криється в цьому еліксир життя. Кисень не викликає алергічних реакцій, не має протипоказань і безпечний в застосуванні.

Основні аспекти позитивного впливу кисню на організм (при його повноцінному кисневому забезпеченні):

 • Позитивно впливає на розумову діяльність
 • Підвищує працездатність головного мозку, покращує пам'ять і концентрацію уваги.
 • Кисень підсилює фізичну активність.
 • Зміцнює імунітет, перешкоджає розвитку всіх видів хвороб.
 • Забезпечує повноцінний розумовий і фізичний розвиток дітей.
 • Помітно покращує стан шкіри.
 • Уповільнює процеси старіння і дозволяє надовго зберегти ясність розуму, фізичну активність.
 • Сприяє спалюванню жиру в організмі і допомагає нормалізувати вагу.
 • Киснева терапія викликає регенерацію організму, сприяє відновленню пошкоджених органів і тканин, так як під її впливом виробляються ензими, оновлюють оболонку клітин.
 • Допомагає позбутися від головного болю, мігрені, депресії, безсоння.
 • Сприяє швидкому відновленню сил навіть при недостатній кількості сну.
 • Упорядковує нерви.
 • Сприяє швидкому зняттю похмільного синдрому.
 • Знижує шкоду, що наноситься курінням, вживанням алкоголю і неправильним харчуванням.
 • Допомагає в лікуванні і профілактики інфаркту міокарда та інсульту, хвороб кровоносних судин, кисневої недостатності серцевого м'яза, мозку, кінцівок, хронічному запаленні печінки, хронічного бронхіту, астми, гострої і хронічної дихальної недостатності, епілепсії, розсіяного склерозу.
 • Повноцінне забезпечення організму киснем відновлює і підтримує Ваше здоров'я на високому рівні, допомагає Вам бути щасливими і красивими.

Сьогодні по всьому світу люди починають розуміти, який чудодійною силою володіє кисень. Киснева терапія стала настільки популярною, що з'явилися кисневі бари, креми, коктейлі та багато іншого. Справа в тому, що додатковий кисень допомагає впоратися з багатьма проблемами - зайвою вагою, недоліком енергії і поганим здоров'ям.

Відомо, що мозок споживає близько 25% від усього вступника в організм кисню, а так само понад 90% енергії організму виробляється завдяки кисню, і чим більше ми його отримуємо, тим більше буде енергії. Це особливо важливо сьогодні в зв'язку з погіршенням земної екології. Наша здатність думати, відчувати і діяти проявляється тільки завдяки енергії кисню, нестачею якого найчастіше і пояснюється наша втома.

Киснева недостатність викликає ослаблення імунної системи (різкі головні болі, скачки тиск, швидка стомлюваність, занепад сил, розлад сну), що призводить до вірусних захворювань, зростання кількості пошкоджених клітин, накопичення токсинів в крові і передчасного старіння, а також до багатьох інших хвороб.

Результат застосування кисневих коктейлів воістину унікальний! Вживання 200 мл. кисневого коктейлю еквівалентно 3х годинний прогулянці в хвойному лісі.

Вживання кисневого коктейлю підвищить рівень кисню в організмі, що позитивно позначиться на функціонуванні серцево-судинної системи, на нормалізації артеріального тиск. А що говорити про шлунково-кишковий тракт і обмін речовин, якщо вже через кілька днів прийому нормалізується мікрофлора, поліпшується нирковий кровообіг, а значить, краще розщеплюються корисні для організму речовини, швидше виводяться токсини і кінцеві продукти обміну речовин.Звідки ж така ефективність? Лікарі пояснюють це тим, що через шлунок в тканини надходить приблизно в 10 разів більше кисню, ніж через легені.

Кисневий коктейль вперше був винайдений на початку 60-х років XX століття академіком М.М. Сиротініним. В основу винаходу лягли численні дослідження вчених, які довели дихальну функцію шлунка.

Під впливом оксигенотерапії, тобто вживання кисневого коктейлю, нормалізується сон: він стає більш глибоким, зменшується період засинання і рухової активності. Посилення охоронного гальмування, поліпшення стану центральної нервової системи. Снодійну дію кисню не можна ототожнювати з дією звичайних снодійних препаратів, тому що на відміну від останніх кисень є фізіологічно необхідним речовиною, без якого немислима життєдіяльність організму. Снодійну дію кисню, перш за все, обумовлено усуненням або зменшенням гіпоксії центральної нервової системи.

Кисневий коктейль можна застосовувати як для лікування пацієнтів з різними захворюваннями, так і у абсолютно здорових людей: для поліпшення їх імунітету, підвищення ефективності косметологічних процедур, спортивних тренувань та ін.
Comments are closed.