Оздоровча програма

оздоровча програма здорові діти

ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЗДОРОВІ ДІТИ"

З метою стимулювання імунітету, зменшення загальної захворюваності і поліпшення розумової і фізичної активності дітей Всеукраїнська Громадська Організація "Здорові Діти" проводить впровадження профілактичних і оздоровчих заходів для вихованців дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів засобами проведення оздоровчих курсів кисневої терапії (курси прийому кисневих коктейлів). У Запорізькій області оздоровчі заходи проводяться - Запорізьким обласним підрозділом ВГО "Здорові Діти" - Компанією «Oxy Life Запоріжжя».

ДО УВАГИ БАТЬКІВ І АДМІНІСТРАЦІЙ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ!

Статистика така, що:

 • захворюваність дітей за останні 10 років збільшилася на 27%;
 • всього лише одна дитина з десяти здорова при досягненні повноліття!

Дослідження, які проводилися протягом останнього десятиліття в ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України», показали, що здоровими можна вважати лише 23,3% сучасних школярів, а в 47,4% з них діагностовано хронічні захворювання.

Якщо ситуація не зміниться, то за прогнозами вчених, 40% українських дітей не доживуть до 60 років.

Щорічно в повітря Запорізького регіону викидається понад 170 тисяч тонн шкідливих речовин і парникових газів, а це значною мірою відбивається на вмісті кисню в повітрі яке вже становить - 21% (в приміщенні - 19%), і продовжує стрімко знижуватися, при 16% кисню настає загроза життю людини! Для прикладу - ще 400 років тому вміст кисню становило - 38%.

Зниження імунітету, порушення обмінних процесів, хронічна втома, нервозність, депресія, швидка стомлюваність, поганий сон, зниження пам'яті, головні болі, накопичення токсинів в крові - це все прояв гіпоксії (хронічний брак кисню). Природний спосіб позбутися від гіпоксії - підвищити кількість кисню в організмі.

Відомо, що понад 90% енергії організму виробляється завдяки кисню, і чим більше ми його отримуємо, тим більше буде енергії. Це особливо важливо сьогодні в зв'язку з погіршенням екологічної ситуації в нашому регіоні.

Всеукраїнська Громадська Організація «ЗДОРОВІ ДІТИ» пропонує вже сьогодні замислитися про проблеми здоров'я вашої дитини і взяти участь в оздоровчій програмі за допомогою проведення кисневої терапії (курсів прийому кисневих коктейлів).

Програма оздоровлення (проведення оздоровчих курсів прийому синглетно-кисневих коктейлів) для дітей в умовах загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів впроваджується відповідно до методичних рекомендацій МОЗ України - «Організація профілактичних та оздоровчих заходів для дітей в умовах загальноосвітніх навчальних закладів».

Впровадження оздоровчих заходів згідно з даними методичних рекомендацій в школах м Київ, в яких проводилася їх апробація, дозволило зменшити захворюваність школярів. Після проведеного оздоровлення в 2008-2009 навчальному році показники пропуску уроків учнями на підставі хвороби в ставленні до попереднього року знизилися в середньому на 26,6%. Таким чином, проведення оздоровчих заходів в школі сприятиме поліпшенню стану здоров'я школярів, позитивно вплине на здатність дитини до навчання і дозволить зменшити кількість пропусків занять.

Поліпшення всіх аспектів стану здоров'я в умовах школи передбачає і Рамковий документ ЮНІСЕФ, ВООЗ, Всесвітнього Банку і ЮНФПА «Концентрація ресурсів на дієвості програм здоров'я в школі» (FRESH), в якому зазначено, що найкращим місцем для проведення обстежень учнів і проведення профілактичних заходів, безумовно, є шкільне середовище, тому що 1 мільярд дітей у всьому світі навчаються у школі.

Програма оздоровчих заходів була спеціально розроблена для навчальних закладів з метою зміцнення здоров'я учнів (вихованців), наступними установами:

 • ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології АМН України»;
 • Національна медична академія післядипломної освіти ім.П.Л. Шупика МОЗ України;
 • Національний університет фізичного виховання і спорту;
 • Науково - методичний центр «Медінтех».

З 2009 року програма вже активно впроваджується в Запоріжжі, Мелітополі, Енергодарі, Дніпрорудному і інших містах і селах Запорізької області.

Відповідно до вимог постанови КМУ № 1318 від 08.12.2009 пункт 3 «Порядок здійснення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів» передбачено проведення для учнів під час навчального процесу профілактичних і оздоровчих заходів з метою поліпшення стану їх здоров'я. В якості такого заходу МОЗ України пропонує кисневу терапію (проведення курсів прийому кисневих коктейлів).

Доцільність проведення оздоровчих процедур в умовах навчальних закладів також відображена в наступних законодавчих документах:

 • Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу ДСанПіН 5.5.2.008-01. П. 11.5. Учням з порушеннями в стані здоров'я необхідно створювати умови для комплексного оздоровлення.
 • Закон України «Про загальну середню освіту». Стаття 5. Завдання загальної середньої освіти. Завданнями загальної середньої освіти є: виховання свідомого ставлення до свого здоров'я та здоров'я інших громадян як найвищої соціальної цінності, формування гігієнічних навичок і засад здорового способу життя, збереження і зміцнення фізичного та психічного здоров'я учнів (вихованців). Стаття 22. Охорона та зміцнення здоров'я учнів (вихованців).Загальноосвітній навчальний заклад забезпечує нешкідливі та безпечні умови навчання, режим роботи, умови для фізичного розвитку та зміцнення здоров'я, формує гігієнічні навички та основи здорового способу життя учнів (вихованців).
 • Закон України «Про дошкільну освіту».
  Стаття 6. Принципи дошкільної освіти. Принципами дошкільної освіти є: Єдність розвитку, виховання, навчання і оздоровлення дітей.
  Стаття 19. Повноваження органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в системі дошкільної освіти.
  П. 2. Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації, районні державні адміністрації та підпорядковані їм органи управління, у сфері управління яких перебувають дошкільні навчальні заклади, органи місцевого самоврядування в системі дошкільної освіти в межах їх компетенції: забезпечують організоване оздоровлення дітей дошкільного віку.
 • Наказ МОЗ України N 432/496 від 30.08.2005 «Про вдосконалення організації медичного обслуговування дітей у дошкільному навчальному закладі».
  Лікар-педіатр і медична сестра дошкільного навчального закладу зобов'язані:
  5.5. Проводити аналіз стану здоров'я дітей за результатами обов'язкових медичних оглядів, розробляти план оздоровлення, здійснювати контроль за виконанням рекомендацій фахівців.
 • Державні санітарні правила і норми «Пристрій, обладнання, утримання дошкільних навчальних закладів та організації життєдіяльності дітей».
  Вимоги до медичного обслуговування, оцінки стану здоров'я дітей
  13.7. ... За результатами обов'язкових медичних оглядів для кожної вікової групи дітей повинен розроблятися план оздоровлення, який буде сприяти зниженню рівня захворюваності та зміцнення здоров'я дітей.
  13.10. Медичний персонал дитячого саду одночасно з лікувально-профілактичними заходами здійснює комплекс оздоровчих заходів.

Кисневий коктейль - це смачна, стійка піна, що складається з тисяч маленьких бульбашок наповнених киснем і містять фітовітамінний комплекс. Кисневий коктейль - це продукт дієтичного / лікувального харчування і не є ліками. До складу кисневого коктейлю входять: кисень, сироп кореня солодки (імунозміцнюючий засіб), соки Одеського заводу дитячого харчування: торгова марка «Наш Сік» (яблуко, вишня, виноград).

Кисневий коктейль приймається курсами - 1 раз на день (порція 200 мл.) Протягом 10 днів з наступною перервою в 10 днів (або 20 / 20). Приготування коктейлів здійснює кваліфікований персонал, який пройшов спеціальне навчання.

Кисневий апарат використовуваний для приготування кисневих коктейлів не має нічого спільного з кисневими балонами і є автономним медичним приладом, відповідає всім нормам пожежної безпеки, має державну реєстрацію медичного приладу, сертифікат і висновки санітарно-епідеміологічної експертизи, та спеціально розроблений для застосування в шкільних і дошкільних установах . Проведення оздоровчих курсів погоджено з міською та районними відділами освіти і державною службою України з питань безпеки харчових продуктів.

Курс кислородных коктейлей в детском саду фото 1Курс кислородных коктейлей в детском саду фото 2Курс кислородных коктейлей в детском саду фото 3Курс кислородных коктейлей в детском саду фото 4Курс кислородных коктейлей в детском саду фото 5Курс кислородных коктейлей в детском саду фото 6Курс кислородных коктейлей в детском саду фото 7

Керуючись несприятливими екологічними умовами в регіоні, найбільш важливими показниками для впровадження програми є профілактика та оздоровлення дітей, перш за все схильних до наступних захворювань:

 • Гострі респіраторні та вірусні інфекції, особливо сезонні;
 • Органів травлення;
 • Перевтомі і нервово-астенічних станах дитини;
 • Захворюваннях опорно-рухового апарату (сколіози, остеохондрози)

Також рекомендується використання синглетно-кисневої терапії для:

 • поліпшення мозкового і периферичного кровообігу (кисень підвищує працездатність головного мозку, покращує пам'ять і концентрацію уваги);
 • стимулювання імунітету, підвищення захисних сил організму, зниження активності запальних явищ;
 • дезінтоксикації організму;
 • підвищення рівня гемоглобіну і зниження вмісту цукру в крові до норми;
 • відновлення антиоксидантного стану;
 • "Поновлення" слизової оболонки бронхів і розсмоктування інфільтратів в легенях;
 • поліпшення відходження мокроти і купірування нападів бронхіальної астми;
 • стабілізації артеріального тиску;
 • нормалізації рівня білірубіну, холестерину;
 • нормалізації роботи нервової системи.

Звідки ж така ефективність? Лікарі пояснюють це тим, що через шлунок в тканини надходить приблизно в 10 разів більше кисню, ніж через легені, і це доведено вченими ще в 60х роках. Склад і методика вживання пропонованого коктейлю розроблені українським вченим академіком АМН СРСР Сиротініним М.М. в 1968 році, описані в статті «Ентеральна оксигенотерапія» і дозволені Наказом Міністра охорони здоров'я СРСР в 1970 році.

За підсумками проведених курсів адміністрацією навчальних закладів проводилися моніторинги, які показали зниження захворюваності учнів більш ніж на 25% вже після третього курсу прийому кисневих коктейлів.


Протипоказань для прийому кисневих коктейлів фактично немає, за участю в оздоровчій програмі тільки слід звернути увагу на фактор індивідуальної непереносимості інгредієнтів кисневого коктейлю і вибірково ставитися до інгредієнтів при цукровому діабеті (сироп кореня солодки містить цукор).


Якщо Вас зацікавила дана інформація, Ви не байдужі до здоров'я вашої дитини і бажаєте зменшити вплив на неї руйнуючих факторів навколишнього середовища, звертайтеся до нас вже сьогодні.
телефон: 096 317 09 08
телефон: 066 341 73 91
e-mail: oxylife.zp@gmail.com