O2 Бізнес – Кисневий бар своїми руками

Кисневий бар вперше з'явився в забруднених містах Токіо та Пекіні, а перший кисневий бар на американському континенті відкрився в 1996 році в місті Торонто (Канада). Зараз кисневі бари існують у багатьох великих містах на різних континентах. У світі кисневі бари представлені в багатьох місцях, таких як нічні клуби, SPA салони, фітнес клуби, кінотеатри, ресторани, кафе, бари, казино, оздоровчі заклади.

Розмірковуючи сьогодні над сферою діяльності Вашої нової компанії, Ви, як правило, будете орієнтуватися на ту нішу, яка на даний момент є:

 • Вільною - незайнятою величезним числом конкурентів і надає безліч варіантів для просування.
 • Перспективною - дає можливість не тільки розвитку даного бізнесу, а й його розширенню і перетворенню в більш серйозний і масштабний проект.
 • Затребуваною - якщо на пропонований Вами продукт або послугу від споживачів не буде відбою, щасливе майбутнє Вашої компанії забезпечене.

Сьогодні до такої ніші можна з упевненістю віднести створення свого кисневого бару. Це новий перспективний напрямок передбачає високий рівень турботи про здоров'я, красу та енергетичний тонус кожної людини!

Що ж таке кисневий бар?
Кисневий бізнес являє собою використання спеціального обладнання, надання спеціальних процедур (киснева інгаляція) і продуктів (кисневий коктейль) з метою збагачення організму киснем - проведення оксигенотерапії.

Одним з можливих варіантів кисневої терапії є виробництво кисневих напоїв. Киснева Компанія «Oxy Life Україна» пропонує почати бізнес в цій сфері. Виробництво кисневих напоїв розширює звичні межі використання кисню, роблячи цей бізнес більш привабливим. Кисень можна не тільки вдихати а й пити. Завдяки приємному смаку і безлічі бульбашок, кисневий коктейль (киснева пінка) особливо залучає найменших покупців, розширюючи тим самим спектр можливостей для Вашого бізнесу. Це дозволяє використовувати кисень не тільки в медицині, фітнес-індустрії або салонах краси, а й охоплює культурно-розважальні установи, перетворюючи споживання кисню в справжнє свято, а Ваш бізнес - в успішне і перспективне підприємство.

Кисневий бар може бути представлений як в форматі окремих точок, так і стати прибутковим і цікавим доповненням у вашому ресторані, кафе, нічному клубі, фітнес-центрі, салоні краси, аптеці, боулінгу, кінотеатрі, супермаркеті або варіанти представленості на виставках, корпоративних заходах, рекламних заходах і приватних вечірках. У кисневому барі можна запропонувати не тільки кисневий коктейль, але і подихати киснем з різними аромамаслами.

Для приготування кисневих коктейлів не варто розглядати тільки традиційні соки, можна значно розширити смаковий асортимент кисневих коктейлів використовуючи як основу різноманітні сиропи. У вашій новій діяльності рекомендується не обмежуватися тільки кисневим меню також варто розглянути продаж супутніх продуктів харчування для здоров'я - це можуть бути різноманітні фреши, смузі або детокс-коктейлі.

Переваги кисневого бізнесу:

 • низькі стартові витрати;
 • швидка окупність торгової точки - до 12 місяців;
 • досить просте оформлення бізнесу: кисневий коктейль НЕ є ліками, тому все це досить просто оформити;
 • великі перспективи зростання бізнесу: в кожному місті є багато місць, де можна організувати торговельну точку.

Можете бути впевнені: починаючи бізнес з Компанією «Oxy Life Україна», Ви знаходите вигідного і надійного партнера і перетворюєте свою справу в задоволення.

Киснева Компанія «Oxy Life Україна» пропонує взаємовигідне співробітництво і спеціальні умови при покупці або передачі кисневого обладнання в оренду.

Фото кислородного бара в ТЦ фото 1Фото кислородного бара в ТЦ фото 2Фото кислородного бара в ТЦ фото 4

Киснева Компанія «Oxy Life Україна» надає готові бізнес рішення для відкриття і ведення кисневого бізнесу за ціною обладнання, ми позбавляємо вас усіляких додаткових фінансових і тимчасових витрат:

 • здійснюємо сервісне обслуговування;
 • проводимо навчання;
 • передаємо інструкції з приготування кисневого коктейлю і експлуатації обладнання, інструкцію з охорони праці при роботі з кисневим обладнанням, сертифікати відповідності, висновки санітарно-епідеміологічної експертизи на апарат і використовувані інгредієнти;
 • надаємо фірмовий стиль: менюхолдер, єврофлаєр, плакати, варіанти оформлення барної стійки та корпоративного одягу;
 • консультуємо в питаннях відкриття і ведення кисневого бізнесу: інгредієнти, видатковий матеріал, облікова документація, рекламна продукція, акції.

Кисневий бар згодом стане звичним явищем, як продаж чистої питної води. Ті, хто побував в кисневому барі і відчув від дихальної процедури або кисневого коктейлю заряд енергії, бадьорості і ясності мислення, стає постійним відвідувачем.