Оренда кисневого концентратора в Україні

оренда кисневого концентратораВам необхідне автономне, безперебійне джерело медичного кисню в домашніх умовах для хворого, бажаєте оздоровити свою сім'ю або просто спробувати кисневий апарат для дихання, перед купівлею, тоді оренда кисневого концентратора це те, що вам необхідно.

КИСНЕВИЙ КОНЦЕНТРАТОР ОРЕНДА
ВСЬОГО 2 000 ГРИВЕНЬ / МІСЯЦЬ.

ДОСТУПНЕ ДЖЕРЕЛО МЕДИЧНОГО КИСНЮ
У ВАС ВДОМА!

Кисневий концентратор (кисневий генератор, кисневий апарат, концентратор кисню) широко застосовується в медичних установах, поліклініках, санаторіях, профілакторіях і будинках відпочинку а тепер дане обладнання є і для домашнього використання.

НАВІЩО ПОТРІБНА ОРЕНДА КИСНЕВОГО КОНЦЕНТРАТОРА:

- Кисневий концентратор в оренду беруть для домашнього догляду за хворим з хронічною дихальною недостатністю, киснева терапія визнана найбільш дієвим способом для лікування і профілактики таких хвороб як гіпоксія і хронічні обструктивні захворювання легень.

- Оренда кисневого концентратора може знадобитися для реабілітації в післяопераційний період при проведенні процедур в рамках тривалої кисневої терапії на дому у пацієнта, а також при проведенні загальних оздоровчих курсів, профілактичних сеансів кисневої терапії.

- Кисневий концентратор в оренду для домашнього користування береться при курсах оксигенотерапії. Якщо є необхідність в процедурах за станом здоров'я. Вам не доведеться відвідувати лікувальний заклад, Ви отримаєте якісне лікування без зайвих зусиль на дому.

- Крім того оренда кисневого концентратора для дихання стане в нагоді для профілактики сезонних респіраторних захворювань. Головна функція кисневого концентратора усунення дефіциту кисню в організмі людини.

- Кисневий концентратор в оренду можна розглядати як тимчасове рішення перед купівлею апарату для постійного використання. Орендою концентратора кисню можуть скористатися лікувальні установи, оздоровчі комплекси та центри, санаторії та пансіонати, які замислюються про пропозицію проведення нових процедур клієнтам, але спочатку хочуть вивчити потребу.

Мобільні, компактні, тихі - кисневі апарати не доставляють незручностей, прості у використанні і зрозумілі в налаштуванні. Сучасний концентратор кисню, абсолютно безпечний для використання, не вибухонебезпечний і пожежобезпечний, не вимагає спеціального приміщення для зберігання і може використовуватися в домашніх умовах.

Кисневі концентратори, що здаються в оренду, комплектуються зволожувачем, назальною канюлею або кисневою маскою.

ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ДОГОВОРУ ОРЕНДИ КИСНЕВОГО КОНЦЕНТРАТОРА НЕОБХІДНО:

  • надати паспорт та ідентифікаційний код;
  • укласти договір оренди на необхідний вам період;
  • внести заставну вартість орендованого устаткування;
  • оплатити місячну вартість оренди обладнання.

Оренда кисневих концентраторів здійснюється як в Запорізькій області (Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ, Енергодар, Токмак та ін. міста) так і по всій території України. Замовити доставку концентратора кисню ви можете в Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Кривий Ріг, Нікополь, Марганець, Павлоград, Запоріжжя, Бердянськ, Мелітополь, Енергодар, Харків, Одесу, Львів, Маріуполь, Вінницю, Луцьк, Житомир, Ужгород, Мукачеве, Івано-Франківськ, Кропивницький (Кіровоград), Миколаїв, Херсон, Каховку, Білу Церкву, Полтаву, Кременчук, Миргород, Рівне, Суми, Тернопіль, Хмельницький, Кам'янець-Подільський, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші міста країни.

Все обладнання пройшло технічну перевірку, і перебуває в робочому стані.