Оренда кисневого концентратора в Запоріжжі

Послуги оренди концентраторів кисню тимчасово не надаються. Все обладнання заброньовано.


Але, можливо вас зацікавить наш весняний розпродаж ...

Кисневі Концентратори Heaco / OLIVE

за найнижчою ціною

і Безкоштовною доставкою по Україні!

 


Возможно вас заинтересует кислородный концентратор OLV5

Кисневий концентратор OLV-5A - надійний, легкий з низьким енергоспоживанням, кисневий концентратор продуктивністю потоку - 5 літрів за хвилину.

Кисневий концентратор OLV-5A - Heaco, Olive продуктивність потоку 5 літрів кисню за хвилину - це один з кращих концентраторів в своєму сегменті. Він надійний і довговічний, а також виділяється низьким електроспоживанням, малою вагою, низьким рівнем шуму, безпекою і простотою використання.

Застосовують кисневий концентратор OLV-5A в стаціонарах та в умовах домашнього догляду за хворими з хронічним обструктивним захворюванням легень, хронічною обструктивною пневмонією, з дихальною недостатністю, може допомогти в лікуванні серцево-судинних та цереброваскулярних захворювань, респіраторних захворювань, тощо.

КОНЦЕНТРАТОР БЕЗПЕРЕРВНОЇ РОБОТИ 24 / 7 / 365!


Возможно вас заинтересует кислородный концентратор OLV10

Кисневий концентратор OLV-10 - один з найкращих концентраторів з продуктивністю потоку 10 літрів у своєму класі. Легкий, надійний і безпечний.

Надійний і довговічний медичний концентратор кисню, є однією з кращих моделей концентраторів на 10 літрів при постійній концентрації кисню 93%, вигідно відрізняється серед аналогів низьким рівнем шуму і малою вагою, низьким енергоспоживанням і безпекою використання.

КОНЦЕНТРАТОР БЕЗПЕРЕРВНОЇ РОБОТИ 24 / 7 / 365!

Може використовуватися як в домашніх умовах, так і в стаціонарі у догляді за хворими з хронічним обструктивним захворюванням легень, хронічну пневмонію, з дихальною недостатністю, може допомогти в лікуванні серцево-судинних та цереброваскулярних захворювань ...