ПРОДАЖ, ОРЕНДА, СЕРВІС:

Кисневого Обладнання

Концентратори кисню, Синглетно-кисневі апарати,
Обладнання для приготування кисневих коктейлів...

Апарати для Фізіотерапії
і Курортології

Широкий асортимент обладнання для медичної
реабілітації, фізіотерапії, курортології,
рефлексотерапії і косметології

Перейти в магазин!
ОЗДОРОВЧА ПРОГРАМА
ДЛЯ ДІТЕЙ В УМОВАХ
НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
ПРОВЕДЕННЯ КУРСІВ ПРИЙОМУ КИСНЕВОГО
КОКТЕЙЛІВ З МЕТОЮ СТИМУЛЮВАННЯ ІМУНІТЕТУ,
ПОЛІПШЕННЯ РОЗУМОВОЇ І ФІЗИЧНОЇ АКТИВНОСТІ
ДІТЕЙ ТА ЗМЕНШЕННЯ ЗАГАЛЬНОЇ ЗАХВОРЮВАНОСТІ.

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ БАТЬКІВ
І АДМІНІСТРАЦІЇ навчальних закладів
Запорізької області.

Дізнатися більше!

ПОТРІБЕН МЕДИЧНИЙ КИСЕНЬ?

ОРЕНДА
КИСНЕВОГО
КОНЦЕНТРАТОРА

2000 гривень / місяць

ДОСТУПНИЙ МЕДИЧНИЙ КИСЛОРОД У ВАС ВДОМА!

НЕ ЗАТЯГУЙТЕ, КІЛЬКІСТЬ ОБЛАДНАННЯ ОБМЕЖЕНА!
Дізнатися більше!

ОРЕНДА АПАРАТІВ "МІТ-С"

ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ

КИСНЕВИХ КОКТЕЙЛІВ І ПІНОК


ІНГАЛЯЦІЇ

СИНГЛЕТНО-КИСНЕВОЇ СУМІШІ

Ефективне оздоровлення у зручний для вас час!

Звертайтесь!

Ми пропонуємо:

Кисневі апарати МІТ-С для приготування кисневих коктейлів (пінок), концентратори кисню для медичних, спортивно-оздоровчих закладів, кисневого бару і домашнього використання.

На нашому сайті Ви дізнаєтеся:

- Як правильно підібрати кисневий концентратор або кисневий апарат МІТ-С.
- Які можливості надає проведення оздоровчо-профілактичний заходів засобами кисневої терапії в навчальних закладах.
- Що таке кисневий коктейль і про користь кисневого коктейлю для дітей.
- Як правильно організувати кисневий бар і його переваги.
- Що таке активний кисень і застосування синглетно-кисневої терапії в профілактиці ГРЗ і грипу. Більше інформації про апарати МІТ-С для приготування кисневого коктейлю і інгаляції, на сайті присвяченому лінійці обладнання МІТ-С.

Рекомендовані товари:

Наші послуги:

Продаж медичного кисневого обладнання.

Одним з основних напрямків нашої діяльності є продаж медичного кисневого обладнання - кисневих концентраторів, генераторів кисню, синглетно кисневих апаратів МІТ-С, апаратів для приготування кисневих коктейлів, кисневих пінок і інгаляції киснем, для дихання. Кисневі апарати активно застосовуються для проведення кисневої та ароматерапії в умовах медичних, спортивно-оздоровчих, санаторно-курортних установ, фітнес клубу, салону краси, SPA салону, офісу, кафе, кисневого бару і навіть в умовах дому.Продаж апаратів для фізіотерапії й косметології.

Ми пропонуємо апарати для медичної реабілітації, фізіотерапії та курортології - електропунктурна діагностика, КВЧ, лазерна і магнітна терапія, магнітолазерна терапія і електротерапія, ультразвукова терапія. Устаткування для косметології - ультрафонофорез і фотостимуляція, ультразвуковий пілінг і мікротокова терапія, магнітороліковий і вакуумний масаж, вібромасаж і гідролазерновакуумний масаж, міостимуляція.

Організація оздоровчо-профілактичних заходів в навчальних закладах.

Наша компанія за підтримки Всеукраїнської Громадської Організації "Здорові Діти" здійснює впровадження оздоровчо-профілактичних заходів по засобам проведення курсів прийому кисневих коктейлів для вихованців навчальних закладів. Як показали дослідження, впроваджуються заходи дозволяють знизити, в середньому на 25%, кількість пропусків занять і сприяють поліпшенню загального стану здоров'я дітей, позитивно впливає на підвищення імунітету, і є дієвим заходом для поліпшення розумової і фізичної активності.Оренда кисневого концентратора.

Вам необхідне постійне джерело кисню в домашніх умовах? Придбання нового кисневого концентратора є досить дорогою покупкою, а обладнання планується використовувати періодично, або нетривалий час. В такому випадку Ви можете скористатися послугою оренди концентратора кисню на необхідний Вам термін. Даною послугою найчастіше користуються для догляду за хворим з хронічною дихальною недостатністю і для реабілітації в післяопераційний період в рамках тривалої кисневої терапії. Оренда концентратора кисню доступна по всій території України.

Організація кисневого бару.

Ви плануєте відкриття кисневого бару, але не знаєте з чого почати? Немає нічого простіше! Після придбання кисневого обладнання в нашій компанії, Ви отримаєте детальну консультацію по організації свого кисневого бізнесу (інгредієнти, рецептури, супутні продукти, витратні матеріали, облікова документація, рекламна продукція, акції і т.д.), допомога в підборі обладнання для кисневого бару, навчання роботі з кисневим апаратом, інструкції, якісні документи на апарат і використовувані інгредієнти. Ми надає готові бізнес рішення для відкриття і ведення кисневого бізнесу за ціною обладнання.


Наші партнери:

Труднощі з вибором обладнання? Потрібна консультація?

Замовте зворотній дзвінок і отримаєте консультацію нашого фахівця!