ПРОДАЖ, ОРЕНДА, СЕРВІС:

Кисневого Обладнання

Концентратори кисню, Синглетно-кисневі апарати,
Обладнання для приготування кисневих коктейлів...

Апарати для Фізіотерапії
і Курортології

Широкий асортимент обладнання для медичної
реабілітації, фізіотерапії, курортології,
рефлексотерапії і косметології

Перейти в магазин!
ОЗДОРОВЧА ПРОГРАМА
ДЛЯ ДІТЕЙ В УМОВАХ
НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
ПРОВЕДЕННЯ КУРСІВ ПРИЙОМУ КИСНЕВОГО
КОКТЕЙЛІВ З МЕТОЮ СТИМУЛЮВАННЯ ІМУНІТЕТУ,
ПОЛІПШЕННЯ РОЗУМОВОЇ І ФІЗИЧНОЇ АКТИВНОСТІ
ДІТЕЙ ТА ЗМЕНШЕННЯ ЗАГАЛЬНОЇ ЗАХВОРЮВАНОСТІ.

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ БАТЬКІВ
І АДМІНІСТРАЦІЇ навчальних закладів
Запорізької області.

Дізнатися більше!

НУЖЕН МЕДИЦИНСКИЙ КИСЛОРОД?

АРЕНДА
КИСЛОРОДНОГО
КОНЦЕНТРАТОРА

2000 гривен / месяц

ДОСТУПНЫЙ МЕДИЦИНСКИЙ КИСЛОРОД У ВАС ДОМА!

НЕ ЗАТЯГИВАЙТЕ, КОЛИЧЕСТВО ОБОРУДОВАНИЯ ОГРАНИЧЕНО!
Узнать больше!

ОРЕНДА АПАРАТІВ "МІТ-С"

ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ

КИСНЕВИХ КОКТЕЙЛІВ І ПІНОК


ІНГАЛЯЦІЇ

СИНГЛЕТНО-КИСНЕВОЇ СУМІШІ

Ефективне оздоровлення у зручний для вас час!

Звертайтесь!

Что мы можем предложить:

«OxyLife Ukraine» це компанія з тисячами задоволених клієнтів і досвідом більш ніж 10 років в області продажів кисневого обладнання, кисневих концентраторів, апаратів для синглетно-кисневої терапії, фізіотерапії, курортології та іншого медичного обладнання для медичних, спортивно-оздоровчих закладів, кисневих барів і домашнього використання.


Ми пропонуємо найкраще синглетно-кисневе обладнання та кисневі концентратори провідних світових виробників під Ваші конкретні завдання: апарати для проведення дихальних процедур при лікуванні і профілактиці гіпоксії, хронічної дихальної недостатності і ХОЗЛ або для проведення кисневої терапії засобами приготування кисневих коктейлів і пінок.


Надаємо найбільш повну та професійну консультацію з питань вибору та експлуатації кисневих приладів: апаратів МІТ-С для проведення синглетно-кисневої терапії та концентраторів кисню виробництва Китаю, США та Європи.


Готові запропонувати Вам гнучку систему знижок і найнижчу ціну на кисневі концентратори і апарати для приготування кисневого коктейлю МІТ-С в Україні. А також забезпечити швидку доставку в Ваше місто зручним для Вас способом протягом 1 - 2 днів або адресну доставку по Києву.


Надаємо на Ваш кисневий апарат безкоштовну гарантію від 12 до 36 місяців і довічне післягарантійне обслуговування, найповніший комплект документів що підтверджують якість. Здійснюємо активний після продажний супровід в питаннях експлуатації.


А також на сторінках нашого сайту Ви дізнаєтеся: які можливості надає проведення оздоровчо-профілактичних заходів засобами проведення кисневої терапії в навчальних закладах; що таке активний кисень і застосування синглетно-кисневої терапії в профілактиці ГРЗ і грипу; що таке кисневий коктейль і про користь кисневого коктейлю для дітей.

Рекомендовані товари:

Наші послуги:

Продаж медичного кисневого обладнання.

Одним з основних напрямків нашої діяльності є продаж медичного кисневого обладнання - кисневих концентраторів, генераторів кисню, синглетно кисневих апаратів МІТ-С, апаратів для приготування кисневих коктейлів, кисневих пінок і інгаляції киснем, для дихання. Кисневі апарати активно застосовуються для проведення кисневої та ароматерапії в умовах медичних, спортивно-оздоровчих, санаторно-курортних установ, фітнес клубу, салону краси, SPA салону, офісу, кафе, кисневого бару і навіть в умовах дому.Продаж апаратів для фізіотерапії й косметології.

Ми пропонуємо апарати для медичної реабілітації, фізіотерапії та курортології - електропунктурна діагностика, КВЧ, лазерна і магнітна терапія, магнітолазерна терапія і електротерапія, ультразвукова терапія. Устаткування для косметології - ультрафонофорез і фотостимуляція, ультразвуковий пілінг і мікротокова терапія, магнітороліковий і вакуумний масаж, вібромасаж і гідролазерновакуумний масаж, міостимуляція.

Організація оздоровчо-профілактичних заходів в навчальних закладах.

Наша компанія за підтримки Всеукраїнської Громадської Організації "Здорові Діти" здійснює впровадження оздоровчо-профілактичних заходів по засобам проведення курсів прийому кисневих коктейлів для вихованців навчальних закладів. Як показали дослідження, впроваджуються заходи дозволяють знизити, в середньому на 25%, кількість пропусків занять і сприяють поліпшенню загального стану здоров'я дітей, позитивно впливає на підвищення імунітету, і є дієвим заходом для поліпшення розумової і фізичної активності.Оренда кисневого концентратора.

Вам необхідне постійне джерело кисню в домашніх умовах? Придбання нового кисневого концентратора є досить дорогою покупкою, а обладнання планується використовувати періодично, або нетривалий час. В такому випадку Ви можете скористатися послугою оренди концентратора кисню на необхідний Вам термін. Даною послугою найчастіше користуються для догляду за хворим з хронічною дихальною недостатністю і для реабілітації в післяопераційний період в рамках тривалої кисневої терапії. Оренда концентратора кисню доступна по всій території України.

Організація кисневого бару.

Ви плануєте відкриття кисневого бару, але не знаєте з чого почати? Немає нічого простіше! Після придбання кисневого обладнання в нашій компанії, Ви отримаєте детальну консультацію по організації свого кисневого бізнесу (інгредієнти, рецептури, супутні продукти, витратні матеріали, облікова документація, рекламна продукція, акції і т.д.), допомога в підборі обладнання для кисневого бару, навчання роботі з кисневим апаратом, інструкції, якісні документи на апарат і використовувані інгредієнти. Ми надає готові бізнес рішення для відкриття і ведення кисневого бізнесу за ціною обладнання.


Наші партнери:

Труднощі з вибором обладнання? Потрібна консультація?

Замовте зворотній дзвінок і отримаєте консультацію нашого фахівця!